Cena je fixovaná v okamihu vašej objednávky. Nečakáme na Vašu platbu.

Vzhľadom k charakteristike tovaru, šírke sortimentu a našim skladovým zásobám, máme nasledujúce podmienky pre platbu za objednávky takto:

1. Bankový prevod - platba dopredu - forma doručenia poštou alebo osobné odovzdanie na showroome v Prahe - žiadny limit nie je stanovený.

2. Na dobierku je možné objednať tovar do výšky 15.000 EUR, 350.000 Kč nebo 15.000 USD.

3. Platební kartou a kryptoměnami. Môžete zaplatiť prostredníctvom platobnej brány thepay.

4. Objednávky s platbou pri osobnom prevzatí je možné realizovať podľa podmienok stanovených zákonom. Odovzdanie tovaru prebieha na showroome v Prahe 8, Nad Rokoskou 1320/31.

5. Objednávky nad 40.000 EUR doručujeme osobne na území Slovenska. U objendávok nad 40.000 EUR môžeme dohodnúť individuálne podmienky úhrady obchodu.

Platbu môžete vykonať pri odovzdaní tovaru v hotovosti alebo bankovým prevodom na našom showroome pri odovzdaní tovaru. Bankový prevod je potrebné realizovať tak, aby prostriedky boli pripísané na náš účet pred odovzdaním tovaru. Instantné platby v Eurách je možné relizovať do výšky 100.000 Eur.

Bankové prevody prosím robte tak, aby úhrada za tovar bola pripísaná na náš účet do 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Objednávky sú vybavované v poradí, v akom prišli platby za tovar.