Vitajte v internetovom obchode GOLD & SILVER (obchodná značka) prevádzkovanom spoločnosťou NICE GHOST s.r.o. (právny subjekt dodávajúci tovar). Spoločnosť NICE GHOST s.r.o. je riadne registrovaná na puncovom úrade.

Investičné a zberateľské zlato a striebro

Dodávame investičné a zberateľské zlato a striebro svetových mincovní a zlievarní, ktorých sme hrdým partnerom. Sme 100% česká spoločnosť, s viac ako desaťročnou históriou. Jediným vlastníkom spoločnosti je pán Ivan Slavický.

Ponúkame nielen predaj, ale aj výkup zlata a striebra.

Vykúpime investičné zlato a striebro za ceny, ktoré sú uvedené na našich stránkach, bez ohľadu na to u ktorého predajcu bolo kúpené. Vďaka nášmu vlastnému skladu, v ktorom máme uložený tovar rádovo v desiatkach miliónov korún, dodávame najčastejšie predávané investičné zliatky obratom alebo rádovo dní.

Zobrazenia doby dodania sú vždy zobrazené pri každom produkte. Používame nasledujúce stavy skladových zásob:

skladom ihneď k dodaniu - tento tovar máme fyzicky vo vlastnom sklade a môžeme ho ihneď odoslať alebo odovzdať

na vyzdvihnutie alebo odoslanie do 3-5 pracovných dní - tento tovar je najčastejšie nakupovaný našimi zákazníkmi a je na ceste od dodávateľa k nám

na vyzdvihnutie do xx pracovných dní - tento tovar môžeme zaistiť s dlhším časom dodania alebo ho už objednaný a zaplatený máme, ale z kapacitných dôvodov na strane mincovní a zlievarní v danom okamihu nie je možné ho dodať obratom.

Sme transparentný obchodný partner pre našich zákazníkov a taktiež našich dodávateľov, ktorými sú najväčšie mincovne a zlievarne sveta. 99% našich objednávok odosielame alebo odovzdávame do 5 pracovných dní.

Patríme v Českej republike k najlacnejším dodávateľom investičných drahých kovov. Naša hlavná časť obchodu je prostredníctvom nízkonákladového eshopu. Pre našich zákazníkov máme iba jeden showroom v Prahe. Máme vysoké obraty dodaného tovaru a vďaka nízkym nákladom na prevádzku si môžeme dovoliť proti konkurencii nižšie marže. Tieto výhody teda prenášame na našich zákazníkov, ktorých si vážime.

Čím ďalej tým viac sa na nás obracajú zákazníci zo Slovenska. Chceme Vám vyjsť v ústrety a preto sme vytvorili túto platformu.

Máme reálny výkup drahých kovov. Počas mesiaca vykúpime drahé kovy v jednotkách miliónov korún. Pri výkupe u nás na showroome odchádza zákazník s peniazmi v ruke alebo na účte.

Ceny dodávaných kovov fixujeme vždy ihneď po potvrdení vašej objednávky.

Ako finančne silný obchodník s drahými kovmi nepodmieňujeme fixáciu ceny vašou platbou. Platbu za tovar môžete vykonať v dostatočnej časovej lehote, najneskôr však pri odovzdaní tovaru. Platiť za tovar môžete pohodlne bankovým prevodom na dobierku alebo v hotovosti.

V našom obchode nájdete široký sortiment ako investičných, tak zberateľských zlatých a strieborných mincí a zliatkov. V prípade, že u nás nenájdete vami dopytovaný tovar, neváhajte sa na nás obrátiť. Zaisťujeme tiež individuálnu dodávku.

Ako naši zákazníci hodnotia našu prácu si môžete pozrieť od seznam.cz na portále firmy.cz alebo google.com. Stačí keď kliknete na žltý nápis firmy alebo google. Odporúčam zoradiť referencie od najnovších. Budete mať aktuálne údaje.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Radi Vás osobne privítame v našom showroome v Prahe, v ktorom si môžete osobne prezrieť široký sortiment ponúkaného tovaru. Vybraný tovar si rovno tiež môžete na mieste zaplatiť a odniesť.