Tovar u ktorého je uvedený skladom ihneď na dodanie odosielame spravidla nasledujúci pracovný deň

Pri tovare na vyzdvihnutie alebo odoslanie do 3-5 pracovných dní od prijatia platby odosielame spravidla do 3-5 pracovných dní, pokiaľ je pri tovare uvedený neskorší termín, odosielame v tomto termíne.

Objednávky sú odosielané vždy s posledným dodaným tovarom z objednávky.

Zásielky na Slovensko zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty ako balík na poštu alebo adresu. Zásielky sú poistené na plnú časť tovaru.

Zásielky nad 1 mil Sk doručujeme individuálne po celej SR Radi sa stretávame s našimi významnými zákazníkmi osobne. U zákazníka tiež môžeme vykonať skúšku pravosti tovaru ručným spektrometrom.

PPoštovné zahŕňa manipuláciu, balné a poštovné. Prepravné a manipulačné poplatky sa líšia podľa celkovej hmotnosti a hodnoty zásielky.oštovné zahrnuje manipulaci, balné a poštovné. Přepravní a manipulační poplatky se liší podle celkové hmotnosti a hodnoty zásilky.

K už vytvorenej objednávke nie je možné pridávať ďalší tovar. již vytvořené objednávce není možné přidávat další zboží. Musí sa tak vytvoriť objednávka nová, pri ktorej sa potom znovu účtuje poštovné a balné. Vo výnimočných prípadoch môžeme na vašu žiadosť objednávky poslať naraz za jedno poštovné

Vždy sa teda uistite, či je Vaša objednávka kompletná.

Zásielky odosielame buď na Vašu adresu alebo na poštu. V kroku doručenia si zvolíte, ktorý variant Vám vyhovuje. Posielame na poštu podľa poštových smerovacieho čísla. V prípade, že chcete doručiť na inú poštu ako je vaše poštové smerovacie číslo, uveťte prosím do objednávky poznámku, na ktorú poštu chcete zásielku doručiť.k máte záujem o diskrétne doručenie, napíšte túto požiadavku do objednávky.

Osobný odber - zatiaľ iba v Prahe

K osobnému odberu vyzývame telefonicky alebo emailom. Z dôvodu bezpečnosti, diskrétnosti a komfortu kupujúcich je možné zásielku vyzdvihnúť iba po predchádzajúcej dohode.

Pri osobnom prevzatí je možné vybrať si ďalší tovar v našom Pražskom showroome. V prípade záujmu si na Vás vyhraníme viac času a preberieme Vaše ďalšie investície do drahých kovov.

Osobné konzultácie a pomoc s výberom

V prípade, že máte záujem o nákup tovaru a potrebujete poradiť s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť telefonicky alebo prostredníctvom nášho chatu. Radi vás tiež privítame osobne na našom showroome, kde si môžete pred vašim nákupom tovar prezrieť. Osobné stretnutie si prosím objednajte telefonicky alebo emailom. Z dôvodu bezpečnosti, diskrétnosti a komfortu kupujúcich sa môže stať, že pri nenahlásenej návšteve sa vám nebudeme môcť venovať.